Konsumencki Lider Jakości 2022 Debiut Roku Ranking robotów sprzątających 2021
MOC

nie z tej ziemi

Konsumencki Lider Jakości 2022 Debiut Roku Ranking robotów sprzątających 2021
Xplorer S95 Poświata Xplorer S95 Poświata Xplorer S95

Takiej mocy jeszcze nie było!

12 000 Pa! Tak nieziemską moc ma tylko Xplorer S95. Dzięki niej osiągniesz efekty nie z tej ziemi na każdej sprzątanej powierzchni.

12 000 Pa mocy

Wybierz tryb pracy

Teraz to Ty decydujesz o tym, jak będzie pracował Tefal S95. Możesz wybrać samo odkurzanie, mopowanie albo jedno i drugie jednocześnie dla idealnie czystych powierzchni.

Sprzątanie na sucho

Sprzątanie
na sucho

Czyszczenie na mokro

Czyszczenie
na mokro

Sprzątanie na sucho i mokro

Sprzątanie
na sucho i mokro

Mopowanie na miarę potrzeb

Robot Xplorer S95 pozwala na regulację intensywności mopowania – wybierz jedno z 3 ustawień z małą, średnią lub dużą ilością wody. Dzięki temu idealnie dopasujesz tryb do sprzątanej powierzchni i rodzaju zabrudzeń.

Przejmij dowodzenie

z intuicyjną aplikacją Tefal Xplorer

01 Wybierz sposób sprzątania

Określ jakie miejsca robot Tefal ma posprzątać: poszczególne pokoje, określone obszary, czy pojedyncze miejsca. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

Rodzaje trybów: Tryb Auto, Strefa, Pokój, Punkt

02 Dopasuj do rodzaju powierzchni

Wybierz tryby pracy odkurzacza, w zależności od rodzaju powierzchni. Dopasuj moc odkurzania oraz intensywność dozowanej wody podczas mopowania.

Moc: Cicha, Standardowa, Zwiększona, Normalna; Ilość wody: Brak, Mała, Średnia, Duża

03 Edytuj mapę mieszkania

Możesz dzielić lub łączyć poszczególne pokoje, nadawać im nazwy oraz przypisywać intensywność odkurzania i mopowania.

Opcje: Załącz, podziel, Zmień nazwę, Ustaw moc

04 Stwórz indywidualny harmonogram sprzątania

Możesz dostosować harmonogram do swoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz pomieszczenia, dzień oraz godzinę, a robot posprząta je w ustalonym czasie.

05 Zaznacz obszary, do których robot nie ma wstępu

Nanieś na mapę strefy zakazane, czyli miejca do których robot nie będzie miał wstępu. Dodatkowo możesz zaznaczyć też strefy bez mopowania, takie jak np. dywany.

Opcja dodania strefy zakazanej i strefy bez mopa
Kod QR do pobrania aplikacji
Pobierz aplikację z Google Play Pobierz aplikację z App Store

Wyjątkowa precyzja

Nawigacja laserowa dokładnie przeskanuje pomieszczenia oraz wszystkie, znajdujące się w nich, przeszkody. Dodatkowo, robot idealnie zbierze wszelkie zabrudzenia, perfekcyjnie poruszając się wzdłuż ścian dzięki bocznej kamerze ToF.

Inteligetne sprzątanie

Nic go nie zatrzyma! W Xplorer S95 są aż 4 poziomy mocy, które pozwolą na dopasowanie do każdej powierzchni, a tryb Auto Boost automatycznie włącza większą moc gdy robot znajdzie się na dywanie. Dodatkowo Xplorer S95 pracuje nawet do 225 minut bez przerwy!

Siła dokładności

Xplorer S95 wyposażony jest w 3 wymienne turboszczotki, które z niezwykłą precyzją usuną wszystkie codzienne zabrudzenia, sierść oraz włosy z każdej powierzchni.

Perfekcyjne mopowanie

Wyjątkowa nakładka mopująca pozwoli na osiągniecie perfekcyjnie lśniących powierzchni, a jej szybkie montowanie sprawi, że sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze. W zestawie znajdują się aż 3 wymienne ściereczki mopujące do różnych zabrudzeń, które możesz prać w pralce.

Sposób na trudne zabrudzenia

Tryb Scrub, jest unikalną metodą mopowania zastosowaną w robocie Xplorer S95. Dzięki specjalnym ruchom, będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce z nawet najbardziej zaschniętym brudem.

Intuicyjne sterowanie

Aplikacja Tefal Xplorer pozwoli na intuicyjne zarządzanie pracą robota. Dla jeszcze większej wygody Xplorer S95 jest kompatybilny z Google Assistant i Amazon Alexa, dzięki czemu możesz sterować nim za pomocą głosu.

Przyjazny dom

Dzięki zastosowanym filtrom kurz i brud nie mają szans. Xplorer S95 usunie ich aż 99,9%, pozostawiając Twój dom czystym i bezpiecznym dla całej rodziny. Dodatkowo wyjątkowo cicha praca robota (tylko 60dB) nie obudzi nawet najmniejszych mieszkańców domu i zagwarantuje Ci prawdziwy relaks w trakcie sprzątania.

Turbo czyszczenie

Robot Xplorer S95 posiada aż 3 wymienne turboszczotki – uniwersalną do zbierania wszelkich zabrudzeń w tym sierści, precyzyjną do usuwania długiej sierści i włosów oraz puszystą do zbierania drobnego pyłu. Wybierz tę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb!

Wymienna turboszczotka
Wymienna turboszczotka
Wymienna turboszczotka

Dostępne warianty

Total Care RG7987

Tefal Xplorer S95

Akcesoria do Tefal Xplorer S95 RG7987: nakładka mopująca, trzy ściereczki mopujące, trzy turboszczotki, stacja ładująca Xplorer S95 Xplorer S95

Animal Care RG7975

Tefal Xplorer S95

Akcesoria do Tefal Xplorer S95 RG7975: nakładka mopująca, dwie ściereczki mopujące, trzy turboszczotki, stacja ładująca Xplorer S95 Xplorer S95

Poznaj również

Stacja opróżniająca
Xplorer 75S+

Xplorer 75S+

Sprawdź
Czysta inteligencja
Xplorer S130

Xplorer S130 AI

Sprawdź
Czysta inteligencja
Xplorer S120

Xplorer S120 AI

Sprawdź
Tworzenie mapy pomieszczeń
Xplorer S75

Xplorer S75

Sprawdź
Tylko 6 cm wysokości
Xplorer S60

Xplorer S60

Sprawdź
Metodyczny tryb pracy
Xplorer S50

Xplorer S50

Sprawdź

Sprawdź, jak Xplorer S95 wypadł w testach

Zobacz jak Xplorer S95 pomaga w codziennym życiu